Sık Sorulan Sorular
 • Sık Sorulan Sorular ve Genel Bilgilendirme

  TC KİMLİK GİRİŞİ ZORUNLU DEĞİLDİR.


  Üye olmak ücretli midir?
  Mağazamıza üye olmak ücretsizdir.
  Sipariş verebilmek , indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. 


  Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?
  İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız zorunda değildir.


  Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor?
  Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden gerektiğinde onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız.

  Çalıştığımız bankalar sanal pos kurulumu ile ilgili çok titiz incelemelerden sonra kurulum onayı vermektedirler. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde, kredi kartı bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz güvence altındadır. Bilgileriniz , biz dahil hiç kimse tarafından görülemez, görüntülenemez kayıt edilemez ve kopyalanamaz. Bilgileriniz hem firmamız hem de bankaların güvencesi altındadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.