Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 1 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Üstelik Saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir! Teslimat adresinin bunlareve.com'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Siparişinizin en hızlı şekilde size ulaşması için tüm operasyonel imkanlarımızı kullanmaktayız.

Herhangi bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmalarının çalışmaması nedeniyle teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bunlareve.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicilerimizin aynı anda aynı ürünleri alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise yaptığınız ödeme, ödeme kanalınız vasıtasıyla size iade edilir.

Diğer tüm sorularınız için bize müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.